Songserm
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Songserm

Songserm byla první společností, která uvedla do provozu trajektové transfery přes Thajský záliv, které propojují jižní provincii Chumphon a nádherné ostrovy Koh Samui, Koh Pha Ngan a Koh Tao.

Songserm také nabízí cenově dostupné autobusové a vlakové transfery z Bangkoku do provincie Chumphon a i proto je už dlouho populární volbou pro turisty. Jejich vyhovující jízdní řád nabízí plavby 365 dní v roce, přičemž kotví v Nathon na Koh Samui, kde si mohou zahraniční turisté obnovit víza na imigračním úřadě.

Songserm využívá rad elegantních, moderních, rychlých plavidel, které mohou přepravit velké množství cestujících a které mají k dispozici klimatizované sedadla uvnitř lodi nebo posezení na venkovní palubě. Ve spodním prostoru jsou snack bary a TV, které Vás budou bavit po celou dobu plavby.

Tyto thajské drahokamy jsou pravděpodobně nejpopulárnějšími ostrovy v zemi. Jsou známé svou přirozenou krásou a množstvím luxusních barů a hotelů. Koh Pha Ngan je proslulý "Full Moon Party" (celonoční bujará oslava při úplňku měsíce). Koh Samui nabízí prepychovejší zážitek se svými luxusními lázněmi a uvolněnou atmosférou, zatímco na nejmenším ostrově, Koh Tao, najdete vzrušující místa na potápění a úžasné pobřežní džungle.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Songserm, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Songserm. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Songserm s alternativními trajektovými operátory.

Songserm routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.