COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Songserm

Songserm byla první společností, která uvedla do provozu trajektové transfery přes Thajský záliv, které propojují jižní provincii Chumphon a nádherné ostrovy Koh Samui, Koh Pha Ngan a Koh Tao.

Songserm také nabízí cenově dostupné autobusové a vlakové transfery z Bangkoku do provincie Chumphon a i proto je už dlouho populární volbou pro turisty. Jejich vyhovující jízdní řád nabízí plavby 365 dní v roce, přičemž kotví v Nathon na Koh Samui, kde si mohou zahraniční turisté obnovit víza na imigračním úřadě.

Songserm využívá rad elegantních, moderních, rychlých plavidel, které mohou přepravit velké množství cestujících a které mají k dispozici klimatizované sedadla uvnitř lodi nebo posezení na venkovní palubě. Ve spodním prostoru jsou snack bary a TV, které Vás budou bavit po celou dobu plavby.

Tyto thajské drahokamy jsou pravděpodobně nejpopulárnějšími ostrovy v zemi. Jsou známé svou přirozenou krásou a množstvím luxusních barů a hotelů. Koh Pha Ngan je proslulý "Full Moon Party" (celonoční bujará oslava při úplňku měsíce). Koh Samui nabízí prepychovejší zážitek se svými luxusními lázněmi a uvolněnou atmosférou, zatímco na nejmenším ostrově, Koh Tao, najdete vzrušující místa na potápění a úžasné pobřežní džungle.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Songserm, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Songserm. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Songserm s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Songserm