Starfish Fast Cruise
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Starfish Fast Cruise

Starfish Fast Cruise poskytuje rychlou a efektivní trajektovou dopravu ze Sanuru na ostrov Nusa Penida po celý rok. Tato linka vyplouvá z Bali a překonává Badungský průliv přibližně za 30 minut, čímž dostojí svému názvu rychlá plavba.

Rychlá plavba Starfish může pohodlně pojmout až 90 cestujících na každé cestě. Jejich plavidla rovněž splňují mezinárodní bezpečnostní standardy a jsou vybavena 80 záchrannými vestami pro dospělé, 5 záchrannými vestami pro děti, lékárničkou, záchrannými kruhy, záchrannými čluny a hasicími přístroji pro případ, že by došlo k mimořádné události.

Trajekty jezdí od 8:00 do 17:00 po celý den. Mějte však na paměti, že jízdní řády trajektů se mohou měnit v závislosti na povětrnostních podmínkách. Doporučujeme také, aby se cestující dostavili 90 minut před plánovaným odjezdem.

Prohlédněte si Starfish Fast Cruise plavební řády, ceny a rezervujte si Starfish Fast Cruise lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Starfish Fast Cruise s jinými trajektovými společnostmi.

Starfish Fast Cruise routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.