Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Stromness

  • Stromness Trajektový Prístav Autem

    Trajektový Prístav se nachází ve hlavním dopravním stredisku Orkney - zaneprázdneném prístavu Stromness, 16 mil od Kirkwall, 9 mil od Finstown a 19 mil od letište Kirkwall.

  • Stromness Trajektový Prístav Autobusem

    V Stromness autobusy mají zastávku pred trajektovým terminálem. Orkney Islands Council udržuje aktualizovaný autobusový poriadok. Spolecnost NorthLink provozuje autobusové spoje, které prepájejí s vecerními trajektama do/z Hatstonu.

  • Ubytování v Stromness

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Stromness před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Stromness pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Průvodce přístavem Stromness

Průvodce přístavem Stromness

Stromness musí být jedním z nejkrásnějších přístavů s malebným nábřežím, malým přístavem a zelenými kopci. Tento přírodní přístav byl použit již v dobách Vikingů, ale samotné město bylo založeno v 18. století. Staré město Stromness se stále nachází na pobřeží, což je jediná ulice města, velmi klikatá a dlážděná, která byla postavena dávno před automobily. Na východní straně ulice jsou domy s přístupem k nábřeží, kde dříve každý majitel měl vlastní přístaviště, ze kterého obchodníci obchodovali s projíždějícími lodí.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.