Tane Yaku Jetfoil
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Tane Yaku Jetfoil

Tane Yaku Jetfoil je název společnosti, která provozuje vysokorychlostní křídlové trajekty Rocket a Toppy plovoucí mezi městem Kagošima a japonskými ostrovy Tanegashima a Yakushima.

Trajekty se na ostrovy plaví mnohokrát za den, celoročně a počet plaveb je ještě vyšší během dovolenkové sezóny. Na ostrově Yakushima jsou k dispozici dva přístavy - Miyanoura a Anbo. Přestože Tanegashima má také dva přístavy, společnost Tane Yaku využívá pouze přístav Nishinoomote v severní části ostrova. Trajekty odcházejí z Kyushu, ostrova nacházejícího se v najjuhozápadnejšej části japonských ostrovů z přístavů Kagošima a Ibusuki. Trajekty jezdí i mezi těmito dvěma ostrovy.

Trajekty používané společností Tane Yaku jsou typu Boeing 929 Jetfoil a jsou to osobní křídlové lodě poháněné vodou. Tyto lodě jsou navrženy tak, aby co nejrychleji přepravily cestující, takže vybavení lodí je omezené, přestože na palubě je k dispozici nápojový automat. Pokud jsou příznivé podmínky pro plavbu, cesta je neuvěřitelně hladká a příjemná. Sedadla jsou přidělovány během procesu naloďování se a když už jste na místě, musíte si zapnout svůj bezpečnostní pás jako v letadle. Prostory k sezení jsou poměrně velké a pohodlné.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Tane Yaku Jetfoil, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Tane Yaku Jetfoil. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Tane Yaku Jetfoil s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Tane Yaku Jetfoil

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.