COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tane Yaku Jetfoil

Tane Yaku Jetfoil je název společnosti, která provozuje vysokorychlostní křídlové trajekty Rocket a Toppy plovoucí mezi městem Kagošima a japonskými ostrovy Tanegashima a Yakushima.

Trajekty se na ostrovy plaví mnohokrát za den, celoročně a počet plaveb je ještě vyšší během dovolenkové sezóny. Na ostrově Yakushima jsou k dispozici dva přístavy - Miyanoura a Anbo. Přestože Tanegashima má také dva přístavy, společnost Tane Yaku využívá pouze přístav Nishinoomote v severní části ostrova. Trajekty odcházejí z Kyushu, ostrova nacházejícího se v najjuhozápadnejšej části japonských ostrovů z přístavů Kagošima a Ibusuki. Trajekty jezdí i mezi těmito dvěma ostrovy.

Trajekty používané společností Tane Yaku jsou typu Boeing 929 Jetfoil a jsou to osobní křídlové lodě poháněné vodou. Tyto lodě jsou navrženy tak, aby co nejrychleji přepravily cestující, takže vybavení lodí je omezené, přestože na palubě je k dispozici nápojový automat. Pokud jsou příznivé podmínky pro plavbu, cesta je neuvěřitelně hladká a příjemná. Sedadla jsou přidělovány během procesu naloďování se a když už jste na místě, musíte si zapnout svůj bezpečnostní pás jako v letadle. Prostory k sezení jsou poměrně velké a pohodlné.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Tane Yaku Jetfoil, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Tane Yaku Jetfoil. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Tane Yaku Jetfoil s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Tane Yaku Jetfoil