COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tigerline Ferry

Trajekt Tigerline Ferry je thajský trajekt, který spojuje města na západním pobřeží pevniny s oblíbenými turistickými ostrovy, včetně Ko Phi Phi, Phuket, Ko Lanta a Ko Lipe v Andamanském moři.

Díky servisu přizpůsobeném turistům a těm, kteří touží najít některé z nejdražších drahokamů v Thajsku, nabízí Tigerline Ferry cenově dostupnou přepravu na mnoho známých ostrovů; Ko Phi Phi láká téměř deset tisíc návštěvníků denně během hlavní sezóny.

Nepřehlédnutelná žlutá barva lodi s velkým vícebarevným pruhem - tak poznáte flotilu Tigerline, která zahrnuje plavidla Nateesub, Nateethong, Sangsuree a Sangsiri. Všechny se mohou pochlubit vysokými rychlostmi a kapacitou až sto osmdesát cestujících. Na palubě si můžete odpočinout uvnitř klimatizované kabiny nebo si vychutnat slavnou thajštinu na otevřené palubě, která se nachází v horní části lodi. Navíc, jako součást standardní služby této společnosti, lze zakoupit čerstvě uvařené obědy a různá občerstvení.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Tigerline Ferry, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Tigerline Ferry. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Tigerline Ferry s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Tigerline Ferry