Austrálie

Jak rezervovat trajekt z Austrálie do Magnetický ostrov

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Austrálie a Magnetický ostrov provozována 2 přepravní společnosti – Magnetic Island Ferries & Sealink Queensland Townsville do Nelly Bay provozuje trajekt denně s dobou plavby přibližně 40 minut.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Austrálie do Magnetický ostrov mezi přístavy Townsville a Nelly Bay.

Mapa trajektové trasy Austrálie - Magnetický ostrov

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Austrálie do Magnetický ostrov

O Austrálie:

Austrálie zahrnuje pevninu australského kontinentu, ostrov Tasmánie, a mnoho menších ostrovů.

Celková plocha Austrálie je 7.690.000 km2. Kontinent má délku asi 3700 km od severu na jih a 4000 km od východu na západ, a proto je to šestý největší stát po Rusku, Kanadě, Číně, Spojených státech a Brazílii.

Austrálie je rozdělena do šesti států a dvou teritorií. Canberra je hlavním městem a centrem vlády, nachází se přibližně 290 kilometrů jižně od Sydney, v Teritoriu hlavního města. Nový Jižní Wales je nejstarším a nejlidnatějším státem, Victoria je nejmenším z pevninských států, ale druhým nejlidnatějším, Queensland je druhým největším státem dle velikosti, Jižní Austrálie je státem v jižní centrální části země, která zahrnuje některé nejvíce vyprahlé části kontinentu, Západní Austrálie je největší australský stát podle oblasti a Tasmánie je oddělena od pevniny Austrálii Bassovým průlivem a je nejmenším státem v Austrálii.

V Austrálii v současné době žije téměř 23 milionů lidí.