Austrálie

Jak rezervovat trajekt z Austrálie do ostrovy Whitsundays

K dispozici jsou 2 trasy trajektů provozovány mezi Austrálie a ostrovy Whitsundays s nabídkou 41 plavby za týden. Cruise Whitsundays provozuje 2 trasy, Trajekty jezdí na lince Pláž Airline (přístav Airline) do Hamilton Island Marina 20 krát za týden & Shute Harbour do Hamilton Island Marina přibližně 3 krát denně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Austrálie to ostrovy Whitsundays.

Mapa trajektové trasy Austrálie - ostrovy Whitsundays

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Austrálie:

Austrálie zahrnuje pevninu australského kontinentu, ostrov Tasmánie, a mnoho menších ostrovů.

Celková plocha Austrálie je 7.690.000 km2. Kontinent má délku asi 3700 km od severu na jih a 4000 km od východu na západ, a proto je to šestý největší stát po Rusku, Kanadě, Číně, Spojených státech a Brazílii.

Austrálie je rozdělena do šesti států a dvou teritorií. Canberra je hlavním městem a centrem vlády, nachází se přibližně 290 kilometrů jižně od Sydney, v Teritoriu hlavního města. Nový Jižní Wales je nejstarším a nejlidnatějším státem, Victoria je nejmenším z pevninských států, ale druhým nejlidnatějším, Queensland je druhým největším státem dle velikosti, Jižní Austrálie je státem v jižní centrální části země, která zahrnuje některé nejvíce vyprahlé části kontinentu, Západní Austrálie je největší australský stát podle oblasti a Tasmánie je oddělena od pevniny Austrálii Bassovým průlivem a je nejmenším státem v Austrálii.

V Austrálii v současné době žije téměř 23 milionů lidí.