Porovnejte trajekty z Elba do ostrov Pianosa
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Elba

Elba je největším ostrovem Toskánského souostroví, které se nachází 10 km od severozápadního pobřeží Itálie.

Elba je známá jako místo Napoleonova exilu v roce 1814 a také svou krásnou přírodou - křišťálově čistým mořem, členitým pobřežím a nedotčenými plážemi.

Může se taky pochlubit barevným podmořským světem i krásnými korálovými útesy, modrými rybami, humry, hvězdicemi a dokonce i vrakem lodi, což je ráj pro potápěče.

Po dni stráveném u moře se určitě vyberte do jednoho ze zajímavých muzeí, kde můžete nahlédnout do bohaté historie ostrova - najdete zde fascinující archeologické nálezy nebo si můžete prohlédnout sídlo Napoleona - nádhernou Villu dei Mulini.

Jako nejnavštěvovanější a nejpopulárnější ostrov Toskánského souostroví má Elba rozsáhlou trajektovou síť s několika přístavy poskytujícími plavby na okolní ostrovy a italskou pevninu, všechny provozované špičkovými trajektovými společnostmi.

O ostrov Pianosa

Malý ostrov Pianosa lze nalézt u jihozápadního pobřeží ostrova Elba, mezi západním pobřežím Itálie a Korsiky.
Ostrov Pianosa je velmi plochý (jeho název pochází z italského pro "plochý"), dosahuje méně než 30 metrů v nejvyšším bodě. Na Pianose bylo umístěno vězení s maximální ostrahou až do jeho uzavření v roce 1998.
Stejně jako mnozí z toskánských ostrovů, Pianosa je přírodní rezervací a počet návštěvníků je omezený. Výletní čluny a rybářská plavidla se nesmí pohybovat v okruhu jedné míle od pobřeží bez zvláštního povolení.

Trajekty z Elba do ostrov Pianosa

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.