Porovnejte trajekty z Guernsey do Anglie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Guernsey

Guernsey se nachází v zálivu Saint-Malo, 48 km od pobřeží Francie a 80 km od jižního pobřeží Anglie.

Ostrovy tvoří součást Normandie od roku 933, nabízejí spojení mezi Británií a Francií, mají vlastní zákon, příjmení a Guernesaise - místní jazyk.

Ostrov byl domovem francouzského básníka Victora Huga, jehož dům nabízí zajímavý pomník jeho 15-letému vyhnanství. Jeho tvůrčí duch žije dál v non-stop programu výstav a představení.

20. století také zanechalo svou stopu, když se ostrovy staly obrannou zdi Evropy ve druhé světové válce. Dědictvím zůstal labyrint opevnění a zajímavá muzea, která živě rekonstruují každodenní život v okupované Británii.

O Anglie

Anglie je největší a nejhustěji obydlená země ze všech, které tvoří Spojené království.

Geograficky je Anglie definována jako oblast ve střední a jižní části Spojeného království, přičemž sousedí se Skotskem na severu, Walesem na západě a Severním Irskem na západě - přes Irské moře.

Anglie se dělí na severní, střední a jižní Anglii, přičemž hlavní město Londýn ležící na jihu je finančním a kulturním centrem země.

Trajektová přeprava je velmi populární možností jak se dostat do Anglie, a to zejména u turistů z Irska a severní Evropy.

K dispozici je množství přístavů, které spojují Anglie s Irskem přes Irské moře, Francii přes kanál La Manche a Nizozemsko přes Severní moře, a tak není divu, že plavby do Anglie a přístavy zde jsou provozovány těmi největšími a nejznámějšími trajektovými společnostmi

Trajekty z Guernsey do Anglie

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.