Italy

Porovnejte trajekty z Itálie do Alžírsko

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Itálie a Alžírsko provozována 1 trajektová společnost – Algerie Ferries Janov do Skikda provozuje trajekt Weekly s dobou plavby přibližně 21 hodina 0 minuta.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Itálie do Alžírsko mezi přístavy Janov a Skikda.

Mapa trajektové trasy Itálie - Alžírsko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Itálie do Alžírsko

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Alžírsko:

S nejdelší hranicí na kontinentu a 1644 kilometrů dlouhým pobřežím s výhledem na Středozemní moře je Alžírsko jedním z největších afrických drahokamů.

Alžírsko je nejznámější svým nádherným regionem Sahara, která zabírá více než čtyři pětiny z jeho rozlohy 2,381,741 km čtverečních. Země, stejně jako většina ostatních severoafrických států, je plná starověkých ruin, které se datují až do římských a byzantských dob, přičemž nejznámější je město Timgad, v regionu Batna.

Najdete zde však množství dalších krásných míst. Hlavní město Alžír je charakteristické francouzskými koloniálními budovami, Annaba nabízí dech beroucí baziliky vedle tyrkysově zbarvených vod a v nejstarším městě regionu, Constantine, najdete na každém rohu úžasné historické památky.

Alžírsko má několik přístavů na pobřeží Středozemního moře, což ho dobře propojuje s jižní Evropou. Země jako Španělsko, Francie či Itálie nabízejí pravidelné plavby do Alžírska, přičemž jsou všechny provozovány kvalitními trajektovými společnostmi.