Porovnejte trajekty z Itálie do Alžírsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Itálie

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Alžírsko

S nejdelší hranicí na kontinentu a 1644 kilometrů dlouhým pobřežím s výhledem na Středozemní moře je Alžírsko jedním z největších afrických drahokamů.

Alžírsko je nejznámější svým nádherným regionem Sahara, která zabírá více než čtyři pětiny z jeho rozlohy 2,381,741 km čtverečních. Země, stejně jako většina ostatních severoafrických států, je plná starověkých ruin, které se datují až do římských a byzantských dob, přičemž nejznámější je město Timgad, v regionu Batna.

Najdete zde však množství dalších krásných míst. Hlavní město Alžír je charakteristické francouzskými koloniálními budovami, Annaba nabízí dech beroucí baziliky vedle tyrkysově zbarvených vod a v nejstarším městě regionu, Constantine, najdete na každém rohu úžasné historické památky.

Alžírsko má několik přístavů na pobřeží Středozemního moře, což ho dobře propojuje s jižní Evropou. Země jako Španělsko, Francie či Itálie nabízejí pravidelné plavby do Alžírska, přičemž jsou všechny provozovány kvalitními trajektovými společnostmi.

Služby pro zákazníky

CSBannerText