Itálie

Jak rezervovat trajekt z Itálie do Jónské ostrovy

K dispozici je velké množství plaveb z Itálie do Jónské ostrovy. Trajekty momentálně spojují 5 přístavů v Itálii s 1 přístav v Jónské ostrovy.

Je tu 36 plavby trajektem každý týden plaveb na 9 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 7 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Grimaldi Lines, Minoan Lines, European Seaways, Ventouris Ferries, Red Star Ferries, Anek Superfast & Liberty Lines Fast Ferries s dobou plavby nejméně 2 hodin 45 minut (Otranto na Korfu).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Itálie a Jónské ostrovy, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Itálie - Jónské ostrovy

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Jónské ostrovy:

Iónské ostrovy jsou skupina ostrovů v Řecku, která se nachází na západním pobřeží řecké pevniny v Iónském moři. Jsou složeny z Korfu, Kefalonie, Zakynthos, Lefkady, Ithaky, Paxos a Kythiry.
Iónské ostrovy jsou známé pro své písečné pláže, křišťálově čisté vody, půvabné vesničky a nádhernou malebnou krajinu. Stejně jako mnoho jiných řeckých ostrovů, Iónské ostrovy jsou turistickým rájem v létě.