Porovnejte trajekty z Itálie do Malta
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Itálie

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Malta

Malta je malé evropská souostroví jižně od Sicílie, které se skládá z obydlených ostrovů Malta, Gozo a Kemmuna.

Malta je jedna z nejmenších a nejhustěji osídlených zemí na světě, s nádhernými přírodními krásami. Vápencové skály kontrastují s křišťálově čistým mořem a plážemi se zlatým pískem, zatímco vůně pochoutek unikátní maltské kuchyně, což je vlastně směs sicilské kuchyně a kuchyně Středního východu, Vám jistě podráždí chuťové buňky. Dlouhá historie země sahá až do čtvrtého tisíciletí před naším letopočtem, což znamená, že po celé zemi je množství muzeí a krásných historických budov, avšak nejvíce je jich v hlavním městě Valetta, které je zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Malta leží pouze osmdesát kilometrů od Sicílie a má s tímto italským ostrovem velmi dobré trajektové spojení. Plavby jsou časté a trajekty jezdí z několika sicilských míst do hlavního města Valetta během celého týdne.

Služby pro zákazníky

CSBannerText