Mallorca

Jak rezervovat trajekt z Mallorcy do Francie

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Mallorca a Francie provozována 1 trajektová společnost – Corsica Ferries Alcudia do Toulonu provozuje trajekt týdně s dobou plavby přibližně 9 hodin 57 minut.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Mallorcy do Francie mezi přístavy Alcudia a Toulon.

Mapa trajektové trasy Mallorca - Francie

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Mallorca do Francie

O Mallorca:

Mallorca je součástí Baleárských ostrovů ve Středozemním moři při východním pobřeží Španělska. Stejně jako další z Baleárských ostrovů, Ibiza, Formentera a Menorca, Mallorca je velmi populární turistickou destinací.
Kromě hlavního města ostrova, Palma, jsou tu také populární střediska Valldemossa, Serra de Tramuntana a Soller. Na severu, ve městě Alcudia, můžete najít římské ruiny, mys Formentor nabízí úžasné výhledy, tam je také atraktivní město a přístav Pollensa. Na jihozápadě stojí za návštěvu letoviska Santa Ponsa, Port Andratx a elitní jachtařský klub v Puerto Portals. Do resortů východního pobřeží patří Cala d'Or a klidná bývalá rybářská vesnice Porto Colom.

O Francie:

Je těžké zobecňovat Francii - jak kdysi poznamenal Charles de Gaulle, "jak by se dalo popsat zemi, která má 365 druhů sýra?"
Přesto je něco o této nádherné země, která přitahuje miliony milovníků la vie Français rok co rok.
Možná to je elegantními bulváry v Paříži, sjezdovkami v Alpách, osluněnými vinicemi a pláží, anebo kávou a croissanty v neprobádané vesnici?
Nebo snad je to prohlídka majestátného zámku Loiře, okouzlující životní styl Středomoří, nebo relaxační piknik v Provence, kde vzduch voní divokými bylinami a levandulí?
Zvažte také potěšení z dalších méně známých regionů, jako Franche-Comté, Gaskoňsko a Berry, hluboko v zeleném srdci Francie - regiony, jejíž ospalé vesnice nabízejí návštěvníkům možnost vyzkoušet si skutečný "douceur de vivre" z provinční Francie.

Nelze popřít, že Francie je země velkých kontrastů, které nabízejí nekonečný výběr lákavých destinacích, bohatou rozmanitost krajiny, kuchyně, počasí a národů, s výjimečným kulturním dědictvím.
Je snadné pochopit, proč Francouzi zůstávají doma po dobu své dovolené, a proč pak říkají své zemi La Belle France.