ostrov Waiheke

Jak rezervovat trajekt z ostrov Waiheke do Nový Zéland

K dispozici jsou 3 trasy trajektů provozovány mezi ostrov Waiheke a Nový Zéland s nabídkou 53 plavby za den. Fullers Ferry provozuje 2 trasy, Trajekty jezdí na lince Waiheke do Auckland 33 krát za den & Waiheke do Devonport (Auckland) přibližně 4 krát denně. Sealink NZ provozuje 2 trasy, Trajekty jezdí na lince Waiheke do Auckland 3 krát za den & Waiheke do Half Moon Bay (Auckland) přibližně 13 krát denně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z ostrov Waiheke to Nový Zéland.

Mapa trajektové trasy ostrov Waiheke - Nový Zéland

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z ostrov Waiheke do Nový Zéland

O Nový Zéland:

Nový Zéland se nachází na jižní východ od Austrálie a skládá se ze dvou hlavních ostrovů a několika menších ostrovů.

Dva hlavní ostrovy známé jako Severní ostrov a Jižní ostrov jsou odděleny Cookovým průlivem. Pět dalších největších obydlených ostrovů jsou ostrov Stewart, ostrovy Chatham, ostrovy Great Barrier, d'Urville a Waiheke.

Jižní ostrov je největší pevninou v rámci Nového Zélandu, a je rozdělen podél jeho délky Jižními Alpami. Severní ostrov je méně hornatý, ale je poznamenán seismickou aktivitou.

Nový Zéland je země nádherné krásy a kontrastů. Vládne tady příroda. Nedotčené pobřeží, bujná vegetace, úžasné, volně žijící živočiši a mírné podnebí je ideální pro návštěvníky, kteří si chtěj užit venkovních aktivit nebo prostě relaxovat.

Dynamická kultura země má evropské vlivy a taký vlivy Maori, Pacifiku a Asie. Kivi, jak se přezdívá Novozélanďanům, jsou pohostinní a přátelští.

Nový Zéland je v první desítce míst v žebříčku cestujících. A jistě nikdy se nesetkáte s někým, komu by se tady nelíbilo.