ostrovy Scilly

Jak rezervovat trajekt z ostrovy Scilly do Anglie

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi ostrovy Scilly a Anglie provozována 1 trajektová společnost – Isles Of Scilly Travel St Mary's do Penzance provozuje trajekt týdně s dobou plavby přibližně 2 hodin 45 minut.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z ostrovy Scilly do Anglie mezi přístavy St Mary's a Penzance.

Mapa trajektové trasy ostrovy Scilly - Anglie

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z ostrovy Scilly do Anglie

O Anglie:

Anglie je největší a nejhustěji obydlená země ze všech, které tvoří Spojené království.

Geograficky je Anglie definována jako oblast ve střední a jižní části Spojeného království, přičemž sousedí se Skotskem na severu, Walesem na západě a Severním Irskem na západě - přes Irské moře.

Anglie se dělí na severní, střední a jižní Anglii, přičemž hlavní město Londýn ležící na jihu je finančním a kulturním centrem země.

Trajektová přeprava je velmi populární možností jak se dostat do Anglie, a to zejména u turistů z Irska a severní Evropy.

K dispozici je množství přístavů, které spojují Anglie s Irskem přes Irské moře, Francii přes kanál La Manche a Nizozemsko přes Severní moře, a tak není divu, že plavby do Anglie a přístavy zde jsou provozovány těmi největšími a nejznámějšími trajektovými společnostmi