Švédsko

Jak rezervovat trajekt ze Švédska do Gotland

K dispozici jsou 3 trasy trajektů provozovány mezi Švédsko a Gotland s nabídkou 68 plavby za týden. Destination Gotland provozuje 3 trasy, Trajekty jezdí na lince Nynashamn do Visby 6 krát za den, Oskarshamn do Visby přibližně 3 krát denně & Vastervik do Visby přibližně 5 krát týdně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu ze Švédska to Gotland.

Mapa trajektové trasy Švédsko - Gotland

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Švédsko:

Švédsko je největší země severní Evropy. Hraničí s Norskem na západě a s Finskem na východě.

Švédsko je známé svou nádhernou přírodou a také rušným hlavním městem Stockholm, který se rozkládá na 14 ostrovech propojenými 57 mosty, a najdete zde špičkovou světovou módní scénu a nádherné historické části města.

Dále na severu najdete nedotčenou přírodu pokrytou sněhem, s vysokými horami v panoramatu, husté lesy a velké množství sobů či polární záři. Švédskou také patří mnoho krásných ostrovů a souostroví roztroušených v Baltském moři.

Švédsko je výbornou vstupní branou pro velké množství destinací ve Skandinávii a v severní Evropě. V zemi je množství přístavů a špičkových trajektových společností, a proto je cestování trajektem ten nejpohodlnější způsob, jak prozkoumat švédské ostrovy a okolní státy.