Destination Gotland
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Destination Gotland

Destination Gotland provozuje populární trajektové plavby mezi švédskou pevninou a ostrovem Gotland pod záštitou švédské vlády.

Jako jedna z nejmodernějších trajektových přepravních společností v Evropě, Destination Gotland disponuje flotilou, která se skládá ze čtyř vysokorychlostních lodí a přepraví na ostrov Gotland více než 1,6 milionu cestujících ročně, stejně jako téměř půl milionu vozů.

Trajekty společnosti Destination Gotland odcházejí ze švédských pevninských přístavů Nynäshamn a Oskarshamn a plují do městečka Visby, které se nachází na západní straně ostrova Gotland. Během hlavní letní sezóny se plavby uskutečňují 18 krát denně. Plavba z Nynashamn trvá něco přes 3 hodiny, zatímco z Oskarshamn je to o pár minut rychleji.

Na palubě trajektu je hodně toho, co se dá vidět a dělat, můžete si vybrat z nabídky stravovacích zařízení a navštívit obchod, dětský koutek nebo kino.

Ať už chcete snídaně, něco malého k zakousnutí nebo jen kávu, bude o Vás dobře postaráno. Stravovací zařízení jsou otevřeny po celou dobu plavby, a to bez ohledu na to, v jaký čas cestujete. Lodní restaurace má v nabídce velký výběr občerstvení - pro všechny chutě a rozpočty.

Obchod na palubě nabízí široký sortiment sladkostí, nápojů, novin a časopisů, stejně jako řadu typických lahůdek a suvenýrů z Gotlandu.

Na větších trajektech najdete na palubě i kino. Pro mladší cestující je k dispozici dětský koutek a dětské kino. Můžete si také zapůjčit Nintendo DS.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Destination Gotland s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Destination Gotland s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Destination Gotland

Destination Gotland routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.