COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Destination Gotland

Destination Gotland provozuje populární trajektové plavby mezi švédskou pevninou a ostrovem Gotland pod záštitou švédské vlády.

Jako jedna z nejmodernějších trajektových přepravních společností v Evropě, Destination Gotland disponuje flotilou, která se skládá ze čtyř vysokorychlostních lodí a přepraví na ostrov Gotland více než 1,6 milionu cestujících ročně, stejně jako téměř půl milionu vozů.

Trajekty společnosti Destination Gotland odcházejí ze švédských pevninských přístavů Nynäshamn a Oskarshamn a plují do městečka Visby, které se nachází na západní straně ostrova Gotland. Během hlavní letní sezóny se plavby uskutečňují 18 krát denně. Plavba z Nynashamn trvá něco přes 3 hodiny, zatímco z Oskarshamn je to o pár minut rychleji.

Na palubě trajektu je hodně toho, co se dá vidět a dělat, můžete si vybrat z nabídky stravovacích zařízení a navštívit obchod, dětský koutek nebo kino.

Ať už chcete snídaně, něco malého k zakousnutí nebo jen kávu, bude o Vás dobře postaráno. Stravovací zařízení jsou otevřeny po celou dobu plavby, a to bez ohledu na to, v jaký čas cestujete. Lodní restaurace má v nabídce velký výběr občerstvení - pro všechny chutě a rozpočty.

Obchod na palubě nabízí široký sortiment sladkostí, nápojů, novin a časopisů, stejně jako řadu typických lahůdek a suvenýrů z Gotlandu.

Na větších trajektech najdete na palubě i kino. Pro mladší cestující je k dispozici dětský koutek a dětské kino. Můžete si také zapůjčit Nintendo DS.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Destination Gotland s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Destination Gotland s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Destination Gotland

Na palubě Destination Gotland

Všechny trasy Destination Gotland