Tremitské ostrovy

Jak rezervovat trajekt z Tremitské ostrovy do Itálie

K dispozici je velké množství plaveb z Tremitské ostrovy do Itálie. Trajekty momentálně spojují 2 přístavů v Tremitské ostrovy s 4 přístavů v Itálii.

Je tu 49 plavby trajektem každý týden plaveb na 5 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 2 přepravní společnosti společnostmi jako jsou NLG & Gruppo Armatori Garganici s dobou plavby nejméně 1 hodina (San Domino (Tremiti) do Termoli).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Tremitské ostrovy a Itálie, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Tremitské ostrovy - Itálie

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Tremitské ostrovy:

Ostrovy Tremiti se nachází asi 36 km na západním pobřeží Itálie v Jaderském moři.
Ačkoli je tu klid během zimních měsíců, v letní sezoně ostrovy navštíví asi 100 tisíc rekreantů, a to především San Domino, největší a nejbujnější ostrov s písčitými plážemi a vápencovými útesy.
Menší ostrov San Nicola je administrativním centrem, zatímco třetí ostrov Capraia, je neobydlený.

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.