Trajekt z Trieste do Rovinje

Linka Trieste Rovinj spojuje Itálie s Chorvatsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Liberty Lines Fast Ferries. Plavba probíhá 4 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Trieste Rovinj se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Trieste - Rovinj

Průměrné ceny na trase Trieste Rovinj

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Trieste

Trieste je město a přístav v severovýchodní Itálii, který se nachází na konci úzkého pásu země ležící mezi Jaderským mořem a italskou hranicí se Slovinskem.
Trieste byl kdysi velmi vlivným a mocným centrem politiky, literatury, hudby, umění a kultury za rakousko-uherské vlády, ale jeho hodnota klesla do úpadku do konce 20. století a proto turisté dávají přednost slavnějším italským městům, jako jsou Řím a Milán.
Trieste, nicméně, je okouzlující a nedoceněné město s krásnou a klidnou lokalitou, téměř východní evropskou atmosférou, kde je mnoho barů a kaváren s úžasnou architekturou a krásným výhledem na moře.

Průvodce přístavem Rovinj

Rovinj je město nacházející se v severozápadním Chorvatsku, na západním pobřeží Istrijského poloostrova.
Okouzlující malebné městečko s úzkými dlážděnými uličkami, Rovinj je velmi italské město ve své podstatě - pravděpodobně kvůli jeho blízkosti do Benátek a předchozí italské vládě nad městem.
Rovinj je druhou nejoblíbenější turistickou destinací v Chorvatsku, a je obzvláště oblíbená u turistů od května do začátku září.