Trajekt z Trieste do Rovinje

Linka Trieste Rovinj spojuje Itálie s Chorvatsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Liberty Lines Fast Ferries. Plavba probíhá 4 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Trieste Rovinj se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Trieste - Rovinj

  • Liberty Lines Fast Ferries
    • 4 plavby týdně 1 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Trieste Rovinj

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Trieste

Trieste je město a přístav v severovýchodní Itálii, který se nachází na konci úzkého pásu země ležící mezi Jaderským mořem a italskou hranicí se Slovinskem.
Trieste byl kdysi velmi vlivným a mocným centrem politiky, literatury, hudby, umění a kultury za rakousko-uherské vlády, ale jeho hodnota klesla do úpadku do konce 20. století a proto turisté dávají přednost slavnějším italským městům, jako jsou Řím a Milán.
Trieste, nicméně, je okouzlující a nedoceněné město s krásnou a klidnou lokalitou, téměř východní evropskou atmosférou, kde je mnoho barů a kaváren s úžasnou architekturou a krásným výhledem na moře.

Průvodce přístavem Rovinj

Rovinj je město nacházející se v severozápadním Chorvatsku, na západním pobřeží Istrijského poloostrova.
Okouzlující malebné městečko s úzkými dlážděnými uličkami, Rovinj je velmi italské město ve své podstatě - pravděpodobně kvůli jeho blízkosti do Benátek a předchozí italské vládě nad městem.
Rovinj je druhou nejoblíbenější turistickou destinací v Chorvatsku, a je obzvláště oblíbená u turistů od května do začátku září.