TurboJet
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

TurboJet

S více než 50-letými zkušenostmi v námořní dopravě je společnost TurboJet lídrem na trhu v oblasti vysokorychlostní osobní přepravy v Hong Kongu a Macau a její trajekty přepraví miliony cestujících ročně.

Kromě plaveb mezi přístavy Hong Kong a Macau, Turbojet také nabízí množství tras ve spolupráci s mezinárodním letištěm v Hong Kongu. To má v sobě integrované molo Skypier, ze kterého je snadné spojení s mnoha přístavy v deltě Perlové řeky, což umožňuje rychlou a snadnou trajektovou přepravu cestujících.

Cílem společnosti TurboJet je nabídnout dokonalý zážitek z cestování. Na palubě máte možnost vybrat si sedadla ekonomické či nadstandardní třídy "Super Class"/"Premier Grand Class", stejně jako je Vám k dispozici i výběr jídel, nápojů a bezcelního zboží.

"Super Class" nabízí nastavitelná sedadla a v ceně lístku je bezplatné jídlo a noviny, prioritní vylodění a výhradní používání salonku Super Class.

"Premier Grand Class" nabízí cestujícím nejvyšší úroveň luxusu a zahrnuje teplá jídla, vína a výběr nápojů, vše podávané v luxusním prostředí.

Velká flotila vysokorychlostních plavidel společnosti Turbojet zahrnuje křídlové lodě a katamarány, které mají nosnost 190 až 400 cestujících a plaví se rychlostí 45 uzlů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti TurboJet, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti TurboJet. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku TurboJet s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.