COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

TurboJet

S více než 50-letými zkušenostmi v námořní dopravě je společnost TurboJet lídrem na trhu v oblasti vysokorychlostní osobní přepravy v Hong Kongu a Macau a její trajekty přepraví miliony cestujících ročně.

Kromě plaveb mezi přístavy Hong Kong a Macau, Turbojet také nabízí množství tras ve spolupráci s mezinárodním letištěm v Hong Kongu. To má v sobě integrované molo Skypier, ze kterého je snadné spojení s mnoha přístavy v deltě Perlové řeky, což umožňuje rychlou a snadnou trajektovou přepravu cestujících.

Cílem společnosti TurboJet je nabídnout dokonalý zážitek z cestování. Na palubě máte možnost vybrat si sedadla ekonomické či nadstandardní třídy "Super Class"/"Premier Grand Class", stejně jako je Vám k dispozici i výběr jídel, nápojů a bezcelního zboží.

"Super Class" nabízí nastavitelná sedadla a v ceně lístku je bezplatné jídlo a noviny, prioritní vylodění a výhradní používání salonku Super Class.

"Premier Grand Class" nabízí cestujícím nejvyšší úroveň luxusu a zahrnuje teplá jídla, vína a výběr nápojů, vše podávané v luxusním prostředí.

Velká flotila vysokorychlostních plavidel společnosti Turbojet zahrnuje křídlové lodě a katamarány, které mají nosnost 190 až 400 cestujících a plaví se rychlostí 45 uzlů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti TurboJet, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti TurboJet. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku TurboJet s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy TurboJet

Alternativní společnosti a trasy