Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Umea

 • Umea Trajektový Prístav Autem

  Ze Sundsvall, Skelleftea a Lulea jedte po ceste E4 do Umeå. Umeå Trajektový Prístav se nachází v Holmsund, asi 20 km od mestského centra Umeå. Následujte dálnici E12 z Umeå smerem ke pobreží. Cesta Vás dovede k terminálu.

 • Umea Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanica v Umeå se nachází 10 minut chuzí od mestského centra. Z celého Svédska jsou dobré vlakové spojení do Umeå. K pokracování Váší cesty do prístavu v Holmsund, si vezmete autobus anebo taxík.

 • Umea Trajektový Prístav Adresa

  Umeå Hamn, 913 32 Holmsund, Sweden

 • Ubytování v Umea

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Umea před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Umea pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Umea

Průvodce přístavem Umea

Průvodce přístavem Umea

Umeå je největší město v severním Švédsku. Umeå je jedním z nových a rychle rostoucích měst Švédska. Populace města je 110 000 a průměrný věk stanoví 37 let. Je vynakládáno úsilí rozvíjet Umea aby obyvatelstvo dosáhlo 150 tisíc v roce 2050. Město nabízí služby a špičkovou zábavu: umění, divadlo, kino, průmysl, hudbu a výzkum. Umeå se snaží přilákat více firem na nové stavby a proto, v neposlední řadě, se stala hlavním městem kultury v roce 2014. Umeå se rozšiřuje v posledních několika desetiletích. Růst opravdu zrychlil v roce 1965 s otevřením školy, neboť vzdělávání poskytuje dovednosti, které apelují na firmy, které zase přitahují více lidí. V uplynulých 30 letech se počet bytů v Umeå zdvojnásobil a toto tempo růstu pokračuje s výstavbou nových bytů - 700-800 každý rok.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.