Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Vaasa

 • Vaasa Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Prístav Vaasa se nachází v Vaskiluoto, který je približne 4 km od mestského centra. Vydejte se po ceste 6741/Vaasanpuistikko a následujte informacné tabule do 'Uumaja' a 'satama'. Vaasa je približne 240 km z Tampere a 270 km z Jyväskylä. Vydejte se po ceste E12 z Tampere a z Jyväskylä jedte po ceste 18 smerem Seinäjoki a Vaasa.

 • Vaasa Trajektový Prístav Vlakem

  Ve mestském centru se nachází vlaková stanice, která je asi 4 km od prístavu. Z Vaasa jsou dobré vlakové spojení do ruzných míst ve Finsku.

 • Vaasa Trajektový Prístav Autobusem

  Ve mestském centru se nachází autobusová stanice. Místní autobus c. 5 z mestského centra Vaasa má zastávku v prístave na požádaní.

 • Vaasa Trajektový Prístav Adresa

  Laivanvarustajankatu, 65170 Vaasa, Finland

 • Ubytování v Vaasa

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Vaasa před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Vaasa pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Vaasa

Průvodce přístavem Vaasa

Průvodce přístavem Vaasa

Vaasa je město na západním pobřeží Finska. Město se nachází na pobřeží Botnického zálivu Baltského moře, v nejužším místě Kvarkenské úžiny. Vzdálenost sem od Švédska je pouhých 80 km. Dějiny města začínají 14. stoletím, kdy námořníci z pobřežních oblastí ve středním Švédsku přistáli v oblasti. Král Charles IX. založil město Vaasa 02.10.1606 kolem starého přístavu a obchodu v obci Mustasaari, 7 km jihozápadně od moderního města. Král Charles IX. dal městu jméno svého královského domu. Díky spojení námořní dopravy, stavby lodí a obchodu, zejména obchodu s pryskyřicí, město vzkvétá z 17. století . První knihovna ve Finsku byla založena v Vaasa v roce 1794.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.