Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Valletta

 • Valletta Trajektový Prístav Autem

  Valletta se nachází na severovýchodním pobreží Malty. Trajekty vycházejí z terminálu Pinto.

 • Valletta Trajektový Prístav Autobusem

  Operátory okružní autobusové trasy (198) prevážejí cestující z terminálu do autobusového terminálu v City Gate, Valletta.

 • Valletta Trajektový Prístav Adresa

  45/46 Pinto Wharf Floriana FRN 1913 Valetta - Malta

 • Ubytování v Valletta

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Valletta před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Valletta pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Valletta

Průvodce přístavem Valletta

Průvodce přístavem Valletta

Valletta je hlavní město Malty. Základní kámen do fundamentu Valletty položil rytíř, námořní velitel, mistr Řádu svatého Jana Jeruzalémského, Jean Parisot de la Valletta 28. března 1566 roku. Řád (který dlouho ovládal město a ostrov) rozhodl založit nové město na poloostrově Skiberras bezprostředně po Velkém obležení Malty k posílení postavení řádu maltézských rytířů. Stavbu vedl italský architekt Francesco Laparelli, který vypracovat plán Valletty a obdržel možnost, poprvé v historii rozvoje měst v Evropě, dělat vše v souladu s pravidly a předpisy architektury. Od roku 1570 výstavbu města pokračoval žák Laparelli Gerolamo Cassar. Pod jeho vedením byly postaveny paláce a kostely ve Vallettě. Ve městě se vyvíjel obchod, řemeslo a umění. Zdobení Valletty bylo usnadněno tím, že se město zbavilo hrozby tureckých dobyvatelů, a maltézské rytíři se brzy začali starat o pohodlí svého pobytu a zabývali se výstavbou luxusních vil a paláců.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.