COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ventotene - Ponza je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Ventotene - Ponza

    • 5 Sailings Weekly 50 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 45 min
    • Get price

Trajekt z Ventotene do Ponza

Trajektová trasa Ventotene Ponza spojuje Pontinské ostrovy s Pontinské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti SNAV se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 50 minut. zatímco Trajekty společnosti NLG se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 45 minut.

Celkově je tu 6 plaveb týden na trase z Ventotene Ponza mezi Pontinské ostrovy a Pontinské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Ventotene

Ventotene je malý ostrov ve skupině Pontinských ostrovů západního pobřeží Itálie.
Ostrov má délku 3 km, maximální šířka činí asi 800 metrů. Ventotene dostal své jméno od převládajících větrů, které foukají zde přes ostrov (italsky pro "vítr" je "vento").


Průvodce přístavem Ponza

Ponza je ostrov v Tyrhénském moři u západního pobřeží Itálie. Je to největší z Pontinských ostrovy (32 km dlouhý a 5 km široký).
Lze předpokládat, že ostrov byl pojmenován po Pilátu Pontskému, v naší době Ponza je oblíbenou turistickou destinací pro italské návštěvníky v létě.
Relativně neznámý za hranicemi Itálie, ostrov není tak populární mezi cizinci, a proto je to exkluzivní útočiště Italů, kteří sem jezdí v létě.