Rezervujte si trajekt v Vídeň

Přístav Vídeň v Rakousko Vás spojí s přístavem Bratislava v Slovensko, je tu výběr z kolem 21 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Vídeň do Bratislava je od 1 hodina 15 minut, trasu provozuje společnost Twin City Liner.

Mapa přístavu Vídeň

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby trajektové přepravy v Vídeň

 • Twin City Liner
  • 3 plavby denně 1 hod 15 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Vídeň

Vídeň je hlavní město, a také jedná z devíti rakouských spolkových zemí. Město bylo založené asi 500 let př.n.l., Vídeň byla původně keltským osídlením. V roce 15 př.n.l. Vídeň se stala římským pohraničním městem, které střežilo Římskou říši proti útokům germánských kmenů na severu. Ve středověku byla Vídeň domovem Babenberské dynastie, v roce 1440 se stala sídlem Habsburků, a nakonec stala Vídeň tajemným hlavním městem Svaté říše římské a kulturním centrem pro vědu, umění, hudbu a skvělou kuchyni.
Dnes Vídeň je velmi populární mezi turisty. Umění a kultura mají dlouhou tradici ve Vídni, a to zejména v oblasti divadla, opery, klasické hudby a výtvarného umění. Jsou tu budovy všech stavebních stylů od románského až do barokního.

Jak se dostat do přístavu Vídeň

 • Vídeň - adresa trajektového přístavu

  Schiffstation Wien City, Franz-Josefs-Kai 2, Schwedenplatz/Kai, 1010 Wien, Austria

 • Ubytování v Vídeň

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Vídeň před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Vídeň pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!