COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Twin City Liner

Společnost Twin City Liner se stala jedním z předních operátorů ve střední Evropě, jenž nabízí přepravu na trasách, které jsou ojediněle poskytovány konkurenčními operátory. Inovativní přeprava se stala branou mezi Rakouskem a Slovenskem, která je u cestujících oblíbená díky pohodlí a časové nenáročnosti jízdy.

Jedná se o rychlé a efektivní plavby zajištěné společností Twin City Liner, tzn. jednoho z nejvyužívanějších a nejuznávanějších operátorů v regionu, přičemž popularita této společnosti neustále roste, a to od samotného založení v roce 1991. Nízké ceny a pravidelné plavby umocňují oblibu tohoto dopravce, na kterého se zákazníci spoléhají, a kterému jsou navíc věrni, již několik posledních let.

Vybavení a interiér lodí Twin City Liner si můžete vychutnávat po dobu 90 minutové plavby po Dunaji, která je navíc plná dechberoucí krajiny, což dodává celé cestě příjemný ráz.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Twin City Liner s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Twin City Liner

Všechny trasy Twin City Liner