Trajekt z Volosu do Skiathosu

Trasa trajektu z Volos Skiathos spojuje Řecko s Sporady i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Hellenic Seaways provozuje své plavby až 3 krát den, Anes Ferries 7 krát týden & Trajekt společnosti Aegean Flying Dolphins je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 35 plavby týden na trase z Volos Skiathos mezi Řecko a Sporady, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Volos - Skiathos

Průměrné ceny na trase Volos Skiathos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Volos Skiathos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Volos

Volos se nachází na úpatí hory Pelion v centrálním Řecku.
Volos je nejnovější řecké přístavní město, s překvapivě velkým počtem moderních budov, které byly postaveny po katastrofálním zemětřesení v roce 1955.
Město je domovem pro univerzitu Thesálie, jednu z nejdůležitějších v zemi. Volos nabízí také širokou škálu služeb pro pořádání konferencí, výstav a významných kulturních, vědeckých a sportovních akcí.

Průvodce přístavem Skiathos

Skiathos je malý řecký ostrov v severozápadní části Egejského moře a nejzápadnější ostrov ve skupině Severní Sporady.

Navzdory své malé velikosti, Skiathos, s četnými plážemi a lesy, je oblíbenou turistickou destinací, a má asi 60 písečných pláží roztroušených podél 44 km dlouhého pobřeží.