Trajekt z Volosu do Skiathosu

Trajektová trasa Volos Skiathos spojuje Řecko s Sporady a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Hellenic Seaways se plaví 3 krát za den s dobou trvání plavby kolem 1 hodina 40 minut. zatímco Trajekty společnosti Anes Ferries se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 2 hod 45 min.

Celkově je tu 28 plaveb týden na trase z Volos Skiathos mezi Řecko a Sporady. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Volos - Skiathos

Průměrné ceny na trase Volos Skiathos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Volos Skiathos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Volos

Volos se nachází na úpatí hory Pelion v centrálním Řecku.
Volos je nejnovější řecké přístavní město, s překvapivě velkým počtem moderních budov, které byly postaveny po katastrofálním zemětřesení v roce 1955.
Město je domovem pro univerzitu Thesálie, jednu z nejdůležitějších v zemi. Volos nabízí také širokou škálu služeb pro pořádání konferencí, výstav a významných kulturních, vědeckých a sportovních akcí.

Průvodce přístavem Skiathos

Skiathos je malý řecký ostrov v severozápadní části Egejského moře a nejzápadnější ostrov ve skupině Severní Sporady.

Navzdory své malé velikosti, Skiathos, s četnými plážemi a lesy, je oblíbenou turistickou destinací, a má asi 60 písečných pláží roztroušených podél 44 km dlouhého pobřeží.