Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Ystad

 • Ystad Trajektový Prístav Autem

  Ystad je približne 60 km z Malmo, 90 km z Copenhagen a 330 km z Gothenburgu. Ystad je lehko dostupný z Malmo a západného Svédska po dálnici E65.

 • Ystad Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice Ystad je situovaná velmi blízko u prístavu. Z Malmö cesta trvá približne 45 minut vlakem Skånetrafiken’s Pågatåg. Stejný Pågatåg vlak Vás odveze do Simrishamnu za 40 minut. Taky odtud odjíždejí vlaky do Copenhagen a mužete se tam dostat za hodinu.

 • Ystad Trajektový Prístav Adresa

  Färjeterminalen, 271 39 Ystad, Sweden

 • Ubytování v Ystad

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Ystad před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Ystad pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Ystad

Průvodce přístavem Ystad

Průvodce přístavem Ystad

Ystad je švédské město v provincii Skåne v jižním Švédsku. Nejstarší zmínky o Ystad sahají až do 12. století, kdy rybářské rodiny začali se usazovat v ústí Vassa. Rybolov sledě byl hlavním zdrojem obchodu. Žádné jiné město ve Skandinávii a jenom několik měst v Evropě se mohou pochlubit takovým kompletním a "živým" obrazem minulosti jako Ystad. Mnoho z 300 podstávkových domů sahají až do 16. století. Archeologická společnost Ystad byla založena v roce 1907, kdy byl klášter zachován pro příští generace. Z Ystad plují trajekty na Bornholm a do Swinoujscie. Město je také spojené po železnici s Malmö, Kodaní a Simrishamnem.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.