Zeebrugge
Hull
Trajekty do Anglie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Zeebrugge do Hull

Linka Zeebrugge Hull spojuje Belgie s Anglie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, P&O Ferries. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 14 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Zeebrugge Hull se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Belgie do Anglie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Zeebrugge do Hull?

Doba plavby trajektem z Zeebrugge do Hull je přibližně 14h 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Zeebrugge a Hull?

Existuje 1 trajektový operátor pro Zeebrugge až Hull a toto je
  • P&O Ferries

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Zeebrugge do Hull?

Rezervujte si trajekty z Zeebrugge do Hull prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Zeebrugge

Zeebrugge je belgická obec a přístav na pobřeží Severního moře. Díky tomu, že se Zeebrugge nachází v blízkosti velkých evropských průmyslových měst a má vynikající dopravní spojení, je významným dopravním centrem. Je to také nejdůležitější rybářský přístav v Belgii a nachází se zde jeden z největších evropských rybích trhů. Přístav byl svědkem strategických bojů na konci 1. světové války. 23. dubna 1918 britské královské námořnictvo vyřadilo z provozu německou námořní základnu v Bruggách. Admirál Roger Keyes plánoval a vedl útok, který zaútočil na německé pozice a potopil lodě v přístavu, čímž zablokoval přístup na základnu v posledních sedm měsíců války.

Většina cestujících, kteří využívají přístav si buď užívají plavbu luxusní výletní lodí nebo se plaví trajektem do Hullu a Rosyth ve Velké Británii. Přístav má k dispozici několik obchodů, kavárna a pohodlné čekárny.


Průvodce přístavem Hull

Anglické město Hull, popř. oficiální název Kingston upon Hull, má vlastní přístav, který leží na soutoku řeky Hull a ústí do řeky Humber. Hull byl navíc branou do srdce Anglie, a to od dávných římských časů. Město bylo založeno králem Edwardem I. (1272 - 1307), který potřeboval bezpečný přístav, odkud by jeho armáda mohla být zásobována, neboť v té době bojovali proti Skotům.

Moderní město Hull je velké, rušné a s mnoha obchody i službami. Existuje zde hned několik pěších zón, díky nimž je město příjemné k procházkám i venkovním aktivitám, které jsou k dispozici primárně během jarního či letního období. S prosklenou střechou je Princes Quay jedno z nejkrásnějších nákupních center v zemi, které bylo vybudováno na vodě, konkrétně nad Prince's Dock. Jako jedno z největších nákupních center v oblasti spojuje staré a nové části města, které vedou do srdce Hull. Naskýtá se zde neskutečný výhled na celé přístaviště.


Onboard the ferries

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.