Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Aberdeen

 • Aberdeen Trajektový Prístav Autem

  Následujte A90 do Aberdeen z bud Forfar anebo Peterhead anebo z A96 od Inverness. Potom následujte informacní tabule do trajektovího prístavu, který se nachází na severním nábreží reky Dee.

 • Aberdeen Trajektový Prístav Vlakem

  Aberdeen Vlaková Stanice se nachází méne než jednu milu od prístavního terminálu. Nacházejí se tam pravidelní linky do/z Inverness, Edinburgh a Glasgow s návaznými prípojmi. Pro více informací a rezervace, prosím navštivte naše vlakové do Aberdeen anebo vlakové do Skotska stránky.

 • Aberdeen Trajektový Prístav Parkování

  NCP parkovište se nachází v Ship Row, krátkou vzdálenost z terminálu (+44 (0) 1224 594 257).

 • Ubytování v Aberdeen

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Aberdeen před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Aberdeen pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Aberdeen

Průvodce přístavem Aberdeen

Průvodce přístavem Aberdeen

Třetí největší město ve Skotsku, Aberdeen, běžně známé jako "granitové" město, se nachází 190 km severovýchodně od Edinburghu, mezi ústí řek Dee a Don. Aberdeen je rozdělen do pěti hlavních oblastí. Centrum města s luxusním College Marischal, galerie výtvarného umění, a domy 19. století, zachovány jako muzea. Union Street leží na západě a přechází relativně internacionalistický West End, kde probíhá většina z nočního života ve městě. Přístav na jihu města se stále používá pro herní konzole a ropný průmysl, zatímco v severní části města je staré město (Starý Aberdeen), King's College a Katedrála sv. Machara. Dlouhá písečná pláž se nachází na východním okraji Aberdeen.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.