COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Agaete - Santa Cruz de Tenerife je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Gran Canarii do Tenerife

Provozovatelé trajektů na trase Agaete - Santa Cruz de Tenerife

    • 8 Sailings Daily 1 hour 20 min
    • Get price

Trajekt z Agaete do Santa Cruz de Tenerife

Linka Agaete Santa Cruz de Tenerife spojuje Gran Canaria s Tenerife. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Fred Olsen Express. Plavba probíhá 56 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 20 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Agaete Santa Cruz de Tenerife se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Agaete

Agaete je malebné městečko v provincii Las Palmas na Kanárských ostrovech ve Španělsku. Nachází na severozápadě ostrova Gran Canaria, západně od Atlantského oceánu, východně od města Galdar a jižně od Artenara. Z Agaete byl dříve nádherný výhled na "El Děda de Dios" (Boží prst), ale v listopadu 2005 byl tento symbol města během tropické bouře Delta zničen. Nejnavštěvovanější pláží je La Playa de Las Nieves, která se nachází mezi přístavem a starým molem. Pláž je obklopena klidnými vodami a najdete zde mnoho restaurací a malých obchůdků.

Vesnice Puerto de las Nieves (někdy nazývaná Puerto Agate) je asi 2,5 km ve vnitrozemí. Kdysi malý rybářský přístav byl kvůli zvýšení vlnolamu rozšířen a nyní je zde velká RO-RO rampa určená pro vysokorychlostní trajekty směřující na Tenerife.


Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je španělské město na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Historie Santa Cruz de Tenerife sahá o něco déle než 400 let. Ve skutečnosti, navzdory tomu, že Alonso Fernandez de Lugo přistál na tomto pobřeží již v 1494 roce, město se nezačalo vyvíjet v průběhu dalšího století. Přístavní město sloužilo jako motor růstu a proměnilo město do druhého nejlidnatějšího na Kanárských ostrovech.
Kolem přístavu je městská trasa rozdělena do bulvárů a širokých tříd vyznačených prominentním dědictvím modernistické architektury. V centru města v blízkosti moře je Plaza de España na místě bývalého hradu San Cristóbal.
Nakupování je zde vynikající a většina návštěvníků začíná svou nákupní cestu z oblasti Španělska u moře.