Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Santa Cruz de Tenerife

  • Santa Cruz de Tenerife Trajektový Prístav Autem

    Santa Cruz de Tenerife Trajektový Prístav je prepojený se zvyškem ostrova prostredníctvím komplexní silnicní síte a je lehko dostupný po silnicích TF1 a TF5, které se táhnou podél východního a západního pobreží ostrova.

  • Santa Cruz de Tenerife Trajektový Prístav Adresa

    Muelle de Ribera, C.P. 38001, Tenerife, Canary Islands

  • Ubytování v Santa Cruz de Tenerife

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Santa Cruz de Tenerife před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Santa Cruz de Tenerife pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Santa Cruz de Tenerife

Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je španělské město na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech (Španělsko). Historie Santa Cruz de Tenerife sahá o něco déle než 400 let. Ve skutečnosti, navzdory tomu, že Alonso Fernandez de Lugo přistál na tomto pobřeží již v 1494 roce, město se nezačalo vyvíjet v průběhu dalšího století. Přístavní město sloužilo jako motor růstu a proměnilo město do druhého nejlidnatějšího na Kanárských ostrovech. Kolem přístavu je městská trasa rozdělena do bulvárů a širokých tříd vyznačených prominentním dědictvím modernistické architektury. V centru města v blízkosti moře je Plaza de España na místě bývalého hradu San Cristóbal. Nakupování je zde vynikající a většina návštěvníků začíná svou nákupní cestu z oblasti Španělska u moře.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.