COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alicudi - Milazzo je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Liparských ostrovů do Sicílie

Provozovatelé trajektů na trase Alicudi - Milazzo

    • 3 Sailings Daily 2 hr 40 min
    • Get price
    • 5 Sailings Weekly 5 hr
    • Get price

Trajekt z Alicudi do Milazzo

Trajektová trasa Alicudi Milazzo spojuje Liparské ostrovy s Sicílie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 3 krát za den s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 40 minut. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 5 krát za týden, plavba trvá od 5 hodin.

Celkově je tu 26 plaveb týden na trase z Alicudi Milazzo mezi Liparské ostrovy a Sicílie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Alicudi

Alicudi je nejzápadnějším ze všech Liparských ostrovů (sopečné souostroví ležící severně od Sicílie). Nachází se asi 40 km západně od hlavního ostrova Lipari a má rozlohu 5,2 km čtverečních. Na ostrově žije přibližně 120 obyvatel. Většina z nich se živí rybolovem, ačkoli někteří se věnují i ​​zemědělství. Na ostrově najdete jen jednu restauraci, která však nabízí kvalitní čerstvé ryby ulovené místními rybáři nebo dovezené trajektem.

Ostrov je přístupný trajektem nebo konvenčním křídlovým plavidlem z přístavů Palermo, Messina, Reggio Calabria a Neapol. Hlavním nástupním přístavem pro všechny Liparské ostrovy, a tedy i pro Alicudi, je Milazzo na Sicílii. Trajekty fungují celoročně, ale jsou závislé na počasí. Alicudi je nejvzdálenějším ostrovem ze skupiny Liparských ostrovů, a proto plavba křídlovým trajektem trvá asi 3 hodiny, přičemž se zastavuje u ostrovů Vulcano, Lipari, Salina a Filicudi.