Liberty Lines Fast Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Liberty Lines Fast Ferries

Společnost Liberty Lines, dříve známá jako Justice Lines, je jedním z předních italských provozovatelů trajektové dopravy, který propojuje pevninu a Liparské, Pelagické a Egadské souostroví, stejně jako pevninu s ostrovy Sicílie, Ustica a Pantelleria.

Společnost zahájila svou činnost v roce 1993 a původně nabízela plavby mezi Neapolem a různými ostrovy v Tyrhénském moři. Od té doby se Liberty Lines rozrostla a v současné době je jedním z největších operátorů v zemi. Je to díky činnosti více než třiceti vysokorychlostních křídlových lodí a plavidel, které navíc pravidelně procházejí bezpečnostní kontrolou. K úspěchu společnosti přispívá i posádka čítající 600 členů, která ročně poskytuje špičkové služby více než jeden a půl milionu cestujícím.

Křídlový trajekt Super Admiral je schopen přepravit přes 350 osob. Tato loď se může také pochlubit využíváním nejnovějších technologií, které neustále zvyšují standard v rámci italského trajektového průmyslu. Každé plavidlo flotily této společnosti má plně klimatizované kajuty, TV, sklopná sedadla a palubní bary, což cestujícím zajistí rychlou, pohodlnou a příjemnou plavbu vždy, když se rozhodnou využít služby Liberty Lines.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Liberty Lines Fast Ferries, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Liberty Lines Fast Ferries. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Liberty Lines Fast Ferries s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Liberty Lines Fast Ferries

Liberty Lines Fast Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.