COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Liberty Lines Fast Ferries

Společnost Liberty Lines, dříve známá jako Justice Lines, je jedním z předních italských provozovatelů trajektové dopravy, který propojuje pevninu a Liparské, Pelagické a Egadské souostroví, stejně jako pevninu s ostrovy Sicílie, Ustica a Pantelleria.

Společnost zahájila svou činnost v roce 1993 a původně nabízela plavby mezi Neapolem a různými ostrovy v Tyrhénském moři. Od té doby se Liberty Lines rozrostla a v současné době je jedním z největších operátorů v zemi. Je to díky činnosti více než třiceti vysokorychlostních křídlových lodí a plavidel, které navíc pravidelně procházejí bezpečnostní kontrolou. K úspěchu společnosti přispívá i posádka čítající 600 členů, která ročně poskytuje špičkové služby více než jeden a půl milionu cestujícím.

Křídlový trajekt Super Admiral je schopen přepravit přes 350 osob. Tato loď se může také pochlubit využíváním nejnovějších technologií, které neustále zvyšují standard v rámci italského trajektového průmyslu. Každé plavidlo flotily této společnosti má plně klimatizované kajuty, TV, sklopná sedadla a palubní bary, což cestujícím zajistí rychlou, pohodlnou a příjemnou plavbu vždy, když se rozhodnou využít služby Liberty Lines.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Liberty Lines Fast Ferries, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Liberty Lines Fast Ferries. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Liberty Lines Fast Ferries s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Liberty Lines Fast Ferries