COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alonissos - Chora je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Alonissos do Chora

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Sporad do ostrov Skopelos

Provozovatelé trajektů na trase Alonissos - Chora

  • 3 plavby týdně 30 min
  • Zjistit cenu
  • 2 plavby týdně 30 min
  • Zjistit cenu
  • 14 plavby týdně 15 min
  • Zjistit cenu
  • 6 plavby týdně 20 min
  • Zjistit cenu

Trajekt z Alonissos do Chora

Trasa trajektu z Alonissosu Chora spojuje Sporady s ostrov Skopelos i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Hellenic Seaways provozuje své plavby až 3 krát týden, Anes Ferries 2 krát týden, Golden Star Ferries 14 krát týden & Trajekt společnosti Aegean Flying Dolphins je k dispozici 6 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 25 plavby týden na trase z Alonissosu Chora mezi Sporady a ostrov Skopelos, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Alonissos

Alonnisos je řecký ostrov v Egejském moři, který je součástí souostroví Severní Sporady. Dalšími ostrovy v blízkosti jsou Skiathos a Skopelos. Alonnisos je i jméno hlavní vesnice na ostrově, která se nachází v jižní části ostrova a místní obyvatelé ji nazývají Chora. Zátoka, která obklopuje ostrov a vesnici, nese také název Alonissos.

Symbolem ostrova je středomořský tuleň, který je chráněným druhem. Jeho ochrana byla důvodem založení národního mořského parku na ostrově (prvního v Řecku). "Marine Park" se zaměřuje nejen na ochranu, ale klade si za cíl i výzkum, záchranné práce a péče o středozemního tuleně, stejně jako i o ostatní savce.

Hlavní přístav na ostrově je Patitiri a nachází se na jihovýchodním pobřeží. Z Alonnisos plují trajektové a křídlové lodě do přístavů Volos, Agios Konstantinos a Soluň na řecké pevnině, stejně jako na ostrovy Skiathos, Skopelos a Skyros.