Corsica Linea
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Corsica Linea

Corsica Linea je nový název společnosti Maritima Ferries, která v roce 2016 získala flotilu SNCM a jejímž cílem je poskytovat ty nejlepší přepravní služby pro francouzský ostrov Korsika ve Středozemním moři.

Corsica Linea vznikla po změně akcionářů. V lednu 2016 se Patrick Rocca a jeho dceřiná společnost MCM stali novými majiteli. Po měsících právního sporu se však konsorcium 15 akcionářů v rámci skupiny Corsica Maritima rozhodlo převzít kontrolu nad společností a začalo používat nový název a jiné barvy lodí.

Červeně zbarvené plavidla společnosti Corsica Linea poskytují celoroční trajektovou přepravu do Marseille, hlavního obchodního přístavu ve Francii. Nabízejí také pravidelné plavby do korsických přístavů Ajaccio, Propriano, Bastia a Ile Rousse, stejně jako přímé spojení do přímořského letoviska Porto-Vecchio.

Vaše dovolená začíná v momentě, kdy vstoupíte na palubu výletních lodí Corsica Linea. Lodě jsou dobře vybaveny množstvím kajut a výletní trajekt "Danielle Casanova" může přepravit až 2200 cestujících a 700 vozidel. "Jean Nicoli" byla první loď, jejíž barva byla změněna od převzetí společnosti. V logu najdete korsický národní znak - černou tvář muže s šátkem kolem hlavy na bílém podkladu.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Corsica Linea, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Corsica Linea. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Corsica Linea s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Corsica Linea

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.