COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Corsica Linea

Corsica Linea je nový název společnosti Maritima Ferries, která v roce 2016 získala flotilu SNCM a jejímž cílem je poskytovat ty nejlepší přepravní služby pro francouzský ostrov Korsika ve Středozemním moři.

Corsica Linea vznikla po změně akcionářů. V lednu 2016 se Patrick Rocca a jeho dceřiná společnost MCM stali novými majiteli. Po měsících právního sporu se však konsorcium 15 akcionářů v rámci skupiny Corsica Maritima rozhodlo převzít kontrolu nad společností a začalo používat nový název a jiné barvy lodí.

Červeně zbarvené plavidla společnosti Corsica Linea poskytují celoroční trajektovou přepravu do Marseille, hlavního obchodního přístavu ve Francii. Nabízejí také pravidelné plavby do korsických přístavů Ajaccio, Propriano, Bastia a Ile Rousse, stejně jako přímé spojení do přímořského letoviska Porto-Vecchio.

Vaše dovolená začíná v momentě, kdy vstoupíte na palubu výletních lodí Corsica Linea. Lodě jsou dobře vybaveny množstvím kajut a výletní trajekt "Danielle Casanova" může přepravit až 2200 cestujících a 700 vozidel. "Jean Nicoli" byla první loď, jejíž barva byla změněna od převzetí společnosti. V logu najdete korsický národní znak - černou tvář muže s šátkem kolem hlavy na bílém podkladu.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Corsica Linea, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Corsica Linea. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Corsica Linea s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.