Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Amsterdam

 • Amsterdam Trajektový Prístav Autem

  Amsterdam trajektový prístav ve meste IJmuiden které se nachází 18 mil z centra Amsterdamu. Z Amsterdamu, vezmete A9 do Den Haag, Haarlem a jedte výjezdem IJmuiden/Beverwijk na A22. Vezmete výjezd IJmuiden a pokracujte podél "Noordzeecanal" a potém následujte orientacní tabule ke trajektovýmu terminálu.

 • Amsterdam Trajektový Prístav Vlakem

  Ve spolupráci s místní mezimestskou autobusovou spolecností, DFDS Seaways provádí propojovací mezimestskou autobusovou službu mezi Felison Terminálem v Ijmuiden a Centrální Zeleznicní Stanicí v Amsterdamu. Po príjezdu DFDS Seaways lode transfer odjíždí z IJmuiden smerujíc do centra mesta. Mezimestský autobus má zastávku v Amsterdamu oproti Centrální Stanici, pred Hotelem Victoria, Damrak 1.

 • Amsterdam Trajektový Prístav Parkovanie

  Parkování je k dispozici v Ijmuiden, ale parkovište není stráženo, a vozidla jsou ponechány na vlastné riziko majitelu.

 • Amsterdam Trajektový Prístav Adresa

  DFDS Seaways Felison Terminal, Sluisplein 33, IJmuiden, NL 1975 AG, Netherlands

 • Ubytování v Amsterdam

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Amsterdam před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Amsterdam pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Amsterdam

Průvodce přístavem Amsterdam

Co dělat v Amsterdamu?

Existuje i jiné město tak různorodé jako Amsterdam? Dekadentní vrstva se pojí se slavnými oblastmi, o kousek dál se začíná vše měnit, a to s přívalem barev, kultury a osobitého kouzla. Díky mnoha tvářím Amsterdamu vás může hlavní město Nizozemska bavit po celé týdny; jen se ujistěte, že stejně jako místní budete závodit s časem na kole, a to nejen mezi moderními galeriemi uměleckých děl a zdejšími kavárnami. Taková je zde popularita cyklistiky, pohyb na dvou kolech se v kultuře Amsterdamu zakořenil - ať už jedete s přáteli na drink, míříte do práce nebo nakoupit potraviny, jedete tam na kole. Zatímco se už vidíte, jak sedíte na kole a přemýšlíte, kam zamířit, tady je několik pozoruhodných míst a atrakcí, které vám nesmí uniknout: Dům Anny Frankové je jednou z nejznámějších a nejzajímavějších budov v Evropě a Van Goghovo muzeum představuje velké dílo tohoto světoznámého umělce. Muzea a umělecké galerie jsou bezpochyby nejvýznamnějším aspektem Amsterdamu, avšak gastronomie se rozvíjí každý den. Heineken Experience láká milovníky piva, což představuje většinu návštěvníků, a to zejména po ochutnávce rozličných holandských sýrů a lahodných hamburgerů, které se prodávají napříč celým městem.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.