Rezervujte si trajekt v Amsterdam

Přístav Amsterdam (Ijmuiden) v Nizozemsku Vás spojí s přístavem Newcastle v Anglii, je tu výběr z kolem 7 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Amsterdamu do Newcastlu je od 16 hodin 45 minut, trasu provozuje společnost DFDS Seaways.

Mapa přístavu Amsterdam

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Amsterdam

Služby trajektové přepravy v Amsterdam

 • DFDS Seaways
  • 7 plaveb týdně 16 hod 45 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Amsterdam

Amsterdam je nejen hlavní, ale i nejlidnatější město Nizozemska, které leží na západním pobřeží země sousedící se Severním mořem. Přístav funguje jako brána do Spojeného království s přejezdem do města Newcastle na východním pobřeží Anglie.

Co dělat v Amsterdamu?

Existuje i jiné město tak různorodé jako Amsterdam? Dekadentní vrstva se pojí se slavnými oblastmi, o kousek dál se začíná vše měnit, a to s přívalem barev, kultury a osobitého kouzla. Díky mnoha tvářím Amsterdamu vás může hlavní město Nizozemska bavit po celé týdny; jen se ujistěte, že stejně jako místní budete závodit s časem na kole, a to nejen mezi moderními galeriemi uměleckých děl a zdejšími kavárnami.

Taková je zde popularita cyklistiky, pohyb na dvou kolech se v kultuře Amsterdamu zakořenil - ať už jedete s přáteli na drink, míříte do práce nebo nakoupit potraviny, jedete tam na kole. Zatímco se už vidíte, jak sedíte na kole a přemýšlíte, kam zamířit, tady je několik pozoruhodných míst a atrakcí, které vám nesmí uniknout: Dům Anny Frankové je jednou z nejznámějších a nejzajímavějších budov v Evropě a Van Goghovo muzeum představuje velké dílo tohoto světoznámého umělce.

Muzea a umělecké galerie jsou bezpochyby nejvýznamnějším aspektem Amsterdamu, avšak gastronomie se rozvíjí každý den. Heineken Experience láká milovníky piva, což představuje většinu návštěvníků, a to zejména po ochutnávce rozličných holandských sýrů a lahodných hamburgerů, které se prodávají napříč celým městem.

Jak se dostat do přístavu Amsterdam

 • Amsterdam - adresa trajektového přístavu

  Sluisplein 33, 1975 AG Ijmuiden

 • Ubytování v Amsterdam

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Amsterdam před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Amsterdam pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!