Anes Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Anes Ferries

ANES Ferries je řecká trajektová společnost nabízející spojení z přístavů Volos, Piraeus, Mantoudi a Glyfa na turisticky oblíbené Sarónské ostrovy a Sporady.

Společnost byla založena v roce 1979 s cílem propojit ostrov Symi se zbytkem země, protože vznikly obavy, že by mohli místní obyvatelé z ostrova odejít. Společnost ANES (Anonymous Ferry Company of Symi) vznikla, aby podpořila cestovní ruch a místní podnikání.

V současnosti jsou ve flotile Anes plně zrenovovaná plavidla Proteus a Agios Nektarios, která nabízí luxusní a příjemný zážitek při plavbách na Sarónské ostrovy a Sporady. Jedná se o velké výletní trajekty, které jsou schopny přepravit více než 400 cestujících a 100 vozidel. Na jejich palubě najdete široký výběr zařízení, včetně pohodlného posezení na vnější palubě i pohodlných salonků uvnitř lodi.

Sarónské ostrovy jsou, vzhledem ke své blízkosti k Aténám, velmi populární mezi Řeky, kteří tam podnikají nízkonákladové výlety. Na druhou stranu Sporady leží severněji a v jejich okolí jsou jedny z nejlepších míst na potápění v celém Řecku.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Anes Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Anes Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.