COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Anes Ferries

ANES Ferries je řecká trajektová společnost nabízející spojení z přístavů Volos, Piraeus, Mantoudi a Glyfa na turisticky oblíbené Sarónské ostrovy a Sporady.

Společnost byla založena v roce 1979 s cílem propojit ostrov Symi se zbytkem země, protože vznikly obavy, že by mohli místní obyvatelé z ostrova odejít. Společnost ANES (Anonymous Ferry Company of Symi) vznikla, aby podpořila cestovní ruch a místní podnikání.

V současnosti jsou ve flotile Anes plně zrenovovaná plavidla Proteus a Agios Nektarios, která nabízí luxusní a příjemný zážitek při plavbách na Sarónské ostrovy a Sporady. Jedná se o velké výletní trajekty, které jsou schopny přepravit více než 400 cestujících a 100 vozidel. Na jejich palubě najdete široký výběr zařízení, včetně pohodlného posezení na vnější palubě i pohodlných salonků uvnitř lodi.

Sarónské ostrovy jsou, vzhledem ke své blízkosti k Aténám, velmi populární mezi Řeky, kteří tam podnikají nízkonákladové výlety. Na druhou stranu Sporady leží severněji a v jejich okolí jsou jedny z nejlepších míst na potápění v celém Řecku.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Anes Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Anes Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Anes Ferries