COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Arthamas Express

Bali se stala jednou z nejpopulárnějších prázdninových destinací na světě, a to zejména pro mladé turisty. Společnost Arthamas Express využila poptávku a dodala možnost velmi rychlého a pohodlného plachtění přes úžinu Badung, přepravující cestující mezi městem Sanur a ostrovem Lembongan.

Čtyři motory s výkonem 250 koní jsou příznačné pro plavidlo pojmenované Rychlá loď, které je používané k přepravě cestujících. Lodě na této trase vyplouvají třikrát denně, a to v obou směrech. Tato "Rychlá loď" má délku 16,25 metrů a šířku 3,50 metrů, je schopná přepravit až 80 cestujících najednou. Toto plavidlo je vysoce bezpečné, neboť jeho výbava obsahuje mnoho bezpečnostních prvků, včetně záchranných vest pro každého cestujícího, čtyř kroužkových bójí a milého personálu, který je řádně vyškolen.

Z lodi je možné kochat se po celou dobu plavby, která zabere přibližně půl hodiny. Dechberoucí výhled na okolní scenérii dodává plavbě šmrnc, což navíc umocní i osvěžující mořský vzduch, který vás při obdivování výhledu udrží v naprosté pohodě. Po vylodění se v přístavu je zde připraven bezplatný transfer do hotelů nacházejících se v blízkém okolí, stejně jako bezplatná možnost vyzvednutí vašich zavazadel a dopravy z vašeho letoviska do samotného přístavu.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Arthamas Express, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Arthamas Express. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Arthamas Express s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy Arthamas Express

Na palubě Arthamas Express