Nusa Lembongan
Sanur
Trajekty do Bali
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Nusa Lembongan do Sanur

Trasa trajektu z Nusa Lembongan Sanur spojuje Indonésie s Bali i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Scoot Fast Cruises provozuje své plavby až 13 krát týden, Dcamel Fast Ferry 3 krát den, Arthamas Express 3 krát den & Trajekt společnosti D'stars Fast Ferry je k dispozici 3 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 11 plavby den na trase z Nusa Lembongan Sanur mezi Indonésie a Bali, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Indonésie do Bali
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Nusa Lembongan do Sanur?

Doba plavby trajektem z Nusa Lembongan do Sanur je přibližně 32m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Nusa Lembongan a Sanur?

Existuje 4 populárních provozovatelů trajektů pro Nusa Lembongan do Sanur. Jedná se o
  • Scoot Fast Cruises
  • Dcamel Fast Ferry
  • Arthamas Express
  • D'stars Fast Ferry

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Nusa Lembongan do Sanur?

Rezervujte si trajekty z Nusa Lembongan do Sanur prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Nusa Lembongan do Sanur?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Nusa Lembongan do Sanur s
  • Scoot Fast Cruises
  • Dcamel Fast Ferry
  • Arthamas Express
  • D'stars Fast Ferry

Můžete vzít své auto na trajekt z Nusa Lembongan do Sanur?

Ne, na trajektu mohou cestovat pouze pěší cestující.

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Nusa Lembongan do Sanur?

Ne, domácí zvířata nejsou na palubě trajektů povolena.

Jaká je vzdálenost z Nusa Lembongan do Sanur?

Vzdálenost mezi Nusa Lembongan a Sanur je přibližně 10 námořních mil.

Nusa Lembongan do Sanur Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 22/07/2024 a 28.07.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
D'stars Fast Ferry 08:00 08:30 30 minut Každý den
Arthamas Express 08:15 08:55 40 minut Každý den
Dcamel Fast Ferry 08:30 09:00 30 minut Každý den
Rocky Fast Cruise 09:00 09:30 30 minut Každý den
Rocky Fast Cruise 11:00 11:30 30 minut Každý den
Scoot Fast Cruises 12:30 13:00 30 minut Každý den
Dcamel Fast Ferry 12:30 13:00 30 minut Každý den
D'stars Fast Ferry 12:30 13:00 30 minut Každý den
Rocky Fast Cruise 13:00 13:30 30 minut Každý den
Arthamas Express 13:00 13:40 40 minut Každý den
Scoot Fast Cruises 16:00 16:30 30 minut Každý den
Rocky Fast Cruise 16:00 16:30 30 minut Každý den
Dcamel Fast Ferry 16:00 16:30 30 minut Každý den
D'stars Fast Ferry 16:00 16:30 30 minut Každý den
Arthamas Express 16:00 16:40 40 minut Každý den

Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.