COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Atlanticoline

Atlânticoline poskytuje trajektovou přepravu pro cestující a vozidla mezi devíti Azorskými ostrovy v severním Atlantiku.

Jako nejúspěšnější operátor založený v roce 2009 na Azorských ostrovech, který každoročně přepraví více než 100 000 cestujících. Atlânticoline začala přepravovat cestující v roce 2005 s lodí Ilha Azul, která byla brzy nahrazena třemi moderními trajekty nazvanými Hellenic Wind, Express Santorini a Ariel.

Hellenic Wind a Express Santorini fungují od května do září, zatímco Ariel jezdí po celý rok. Na palubě lodí společnosti Atlânticoline je k dispozici kavárna/bar, kde se podávají teplé a studené pokrmy, stejně jako obchod s parfémy a čokoládou. Místo k sezení si najde každý cestující.

Ostrovy se rozprostírají na ploše o velikosti 600 kilometrů, zhruba 1500 km západně od Portugalska a 4000 km východně od města New York. Plavba trajektem je proto ideálním způsobem přepravy po okolí.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Atlanticoline, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Atlanticoline. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Atlanticoline s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Atlanticoline