COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do ostrov Bintan

Ostrov Bintan leží v souostroví Riau v Indonésii, kde najdete asi tři tisíce ostrovů různých velikostí.

Bintan má tropické podnebí s teplotami, které málokdy klesnou pod 21 stupňů nebo stoupnou nad 32 stupňů a to po celý rok. Nejlepší doba k návštěvě je mezi dubnem a zářím.

Hlavním turistickým lákadlem je Bintan Resorts, v severní části ostrova Bintan. Je to úžasná prázdninová destinace s devíti letovisky, které čelí Jihočínském moři. Ostrov nabízí něco pro každého, včetně mezinárodních hotelů se soukromými plážemi, jedny z nejlepších golfových hřišť v Asii, vodní sporty a dobrodružství, stejně jako je to ideální místo k odpočinku a wellness.

Na ostrov se dostanente trajektem přes Singapursku úžinu, přičemž plavba trvá necelou hodinu do terminálu Tanah Merah v Singapuru a provoz zde mají dvě trajektové společnosti. Bintan Resorts Ferries se svými čtyřmi katamarány kotví v docích Bandar Bentan Telani v severní části ostrova, zatímco společnost Sindo Ferry, která provozuje delší plavbu do přístavu Tanjung Pinang se plaví na západ ostrova Bintan.

Populární provozovatelé trajektů

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v ostrov Bintan