Anek Superfast

Anek Superfast je společný podnik dvou nejvýznamnějších dopravců v Jaderském moři, Anek Lines a Superfast Ferries, a to na trasách mezi Itálií a Řeckem a z řecké pevniny na ostrov Kréta.

Na trase mezi Itálií a Řeckem propojují trajekty Anek Superfast italské přístavy Ancona, Benátky a Bari s řeckými ostrovy Patras, Igoumenitsa a Corfu, zatímco v Řecku spojují aténský přístav Pireus s přístavy Chania a Heraklion na Krétě.

Italsko-řecké plavby jsou provozovány trajekty s názvem jako Helénský duch, Superfast II, Superfast VI a Superfast XI, zatímco spojení s ostrovem Kréta využívá lodě Olympijský šampion, Elyros, Kriti II a Superfast XII.

Spojení úsilí těchto dvou společností dovoluje optimalizovat obsazenost trajektů, uspokojit poptávku a nabídnout pohodlné, spolehlivé a efektivní služby svým cestujícím. Navíc byla mateřská společnost Anek Lines oceněna v rámci výročních řeckých námořních cen, a to jako nejlepší společnost roku 2008 v kategorii Osobní doprava.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Anek Superfast, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Anek Superfast. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Anek Superfast s alternativními trajektovými operátory.

Číst více Číst méně

Všechny trasy Anek Superfast