Kompas
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Kompas

Atlas Kompas nabízí vysokorychlostní přepravu mezi romantickým italským městem Benátky a chorvatskými pobřežními městy Umag, Poreč, Rovinj a Pula, které se nachází na největším poloostrově v Jaderském moři, Istrii.

Svými dvěma moderními katamarány - Prince of Venice a Adriatic Jet - zajišťuje společnost Atlas Kompas příjemnou a pohodlnou cestu.

Během plavby je možné obracet se na přátelské a dobře informované zaměstnance, kteří ochotně poskytnou podrobné informace o benátských a chorvatských památkách, což udělá z plavby mimořádně poutavý a poučný výlet.

Na palubě lodi Prince of Venice jsou klimatizované prostory na sezení, toalety a tři vnější paluby, všechny nabízí kouzelný výhled na Jaderské moře. Tento katamarán byl záměrně navržen tak, aby byl bezpečný a stabilní i během špatného počasí, takže cestující mohou relaxovat s vědomím, že jsou v těch nejlepších rukou.

Jedinečně navržený Adriatic Jet má nosnost až 343 cestujících a disponuje prostorným posezením, klimatizací, dobře vybaveným barem a možností nákupu spousty bezcelních produktů.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Kompas s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.