Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Bonifacio

  • Bonifacio Trajektový Prístav Autem

    Bonifacio trajektový prístav jse nachází na jihu Corsicy; oddelený od italského ostrova Sardinia bonifáckým zálivem. Dve hlavní dálnice spojují Bonifacio se zvyškem ostrova: Dálnice N196, která jse táhne podél západního pobreží Corsicy a dálnice N198, která jse táhne podél východního pobreží ostrova. Bonifacio Trajektový Prístav je dobre znacený z dálnice.

  • Bonifacio Trajektový Prístav Adresa

    Porto di Bonifacio, F - 20169, Corsica

  • Ubytování v Bonifacio

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Bonifacio před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Bonifacio pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Bonifacio

Průvodce přístavem Bonifacio

Průvodce přístavem Bonifacio

Bonifacio je město a obec na jihu Korsiky, v komuně jižní Korsika ve Francii. Bonifacio je rozdělený do dvou částí: staré město a horní město. Většina obyvatel žije v horní části města, včetně jeho nejslavnější obyvatelky - francouzské herečky Marie-José Nat. K dispozici je také port se spoustou rybolovu a plavidel pro osobní přepravu. Kouzlo města a blízkost idylických pláží dělá město oblíbenou destinací pro turisty v létě, a to zejména pro obyvatele pevninské Francie. Bonifacio je také výchozím bodem pro malý ostrov Lavezzi, který je nejjižnějším bodem Francie.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.