COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Moby Lines

Moby Lines propojuje za pomoci své pestré flotily kontinentální Itálii s ostrovy Sardinie, Korsika a Elba.

S více než 130 roky zkušeností garantuje společnost Moby Lines příjemnou plavbu mezi Itálií, Korsikou, Sardinií a Elbou, a to celoročně.

S Moby Lines dovolená začíná již vstupem na palubu! Cestování s Moby Lines znamená nacházet se v pohodlném prostředí se srdečnou atmosférou.

Díky speciálním architektonickým rysům a výjimečnému interiéru mají výletní lodě Moby Lines zvláštní charakter, který umocňuje skvělou atmosféru na palubě, díky níž jsou cestující nadmíru spokojeni.

Bez ohledu na cílovou destinaci posádka trajektů Moby Lines zajistí každému cestujícímu vše potřebné pro co nejpříjemnější a oddechovou plavbu.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Moby Lines, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Moby Lines. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Moby Lines s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Moby Lines

Zákaznické hodnocení Moby Lines

  • "Elba tur"

    En god oplevelse, meget imponeret. Vi ankom med kun få minutter til overs, men fik en fremragende service fra alle ansatte.

    Číst více Číst méně