COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Brindisi - Korfu je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Brindisi do Korfu

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Jónské ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Brindisi - Korfu

    • 2 Sailings Weekly 6 hr 30 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 7 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Brindisi do Korfu

Trajektová trasa Brindisi Korfu spojuje Itálie s Jónské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Grimaldi Lines se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 6 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti A-Ships Management S.A se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 7 hodin 30 minut.

Celkově je tu 4 plaveb týden na trase z Brindisi Korfu mezi Itálie a Jónské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město nacházející se na pobřeží Jaderského moře v regionu Apulie v Itálii. Přístav v Brindisi hraje významnou roli v ekonomice regionu, zejména v obchodování s Řeckem a zeměmi Středního Východu. V písečných dunách a na plážích severního pobřeží Brindisi bylo objeveno mnoho důležitých archeologických nálezů. Navzdory ekonomickým přínosem přístavu je turismus pro město pořád nesmírně důležitý. Ve vnitrozemí města se produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z přístavu trajekty plují do mnoha míst. Lodě směřující na řecký ostrov Kefalonie jsou provozovány společností My Way Ferries. Trajekty se plaví i do přístavů Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Řecku.


Průvodce přístavem Korfu

Korfu je řecký ostrov v Iónském moři. Nachází se na pobřeží Albánie, od kterého je oddělen úžinou šířky 2 až 15 km. Korfu byl poprvé osídlen v paleolitu (30000 - 7000 př. n.l.). Nejstarší osídlení na Korfu se nachází v blízkosti Sidari a patří do období neolitu (6000 př. n.l.). Tato část Korfu byla obydlena také v době bronzové (3000 - 1000 př. n.l.). Přestože cestovní ruch je hlavním zdrojem příjmů ostrova, jeho ekonomika je v podstatě zemědělská. Olivový olej, víno a rybíz jsou hlavní tržní plodiny. Olivy zabírají více než polovinu rozlohy Korfu - 3 milionů stromů (tradice, která začala během benátského období, kdy za každých 100 olivovníků platili 12 zlatých). Ostrov také má některé cenné hektary osázené tabákem a jeho ploché pastviny krmí krávy pro podporu mléčných výrobků.