Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Brindisi

 • Brindisi Trajektový Prístav Autem

  Jestli prícházíte ke trajektovému prístavu Brindisi ze severu, následujte dálnici do Bari a odbocte na A14 ke Ionic a Tyrrhenian regionum. Nakonec následujte dálnici SS106 do Calabrie a odbocte na dálnici do Potenza, prez Salerno a Naples

 • Brindisi Trajektový Prístav Vlakem

  Brindisi leží na hlavní ceste, která vede z Milana prez Bologna a Bari. Taky si mužete vzít vlak do mest v Calabrii a Campanii.

 • Brindisi Trajektový Prístav Adresa

  Viale Regina Margherita, 1 - 72100 Brindisi

 • Ubytování v Brindisi

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Brindisi před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Brindisi pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Brindisi

Průvodce přístavem Brindisi

Co dělat v Brindisi?

Ačkoli se přesně neví, kdy město vzniklo, jeho historie sahá do starověku. Později, tj. kolem roku 245 před naším letopočtem si jej podmanili Římané. Brindisi mělo stěžejní význam během Punských válek a v rámci Křížových výprav. Nedávno na severním pobřeží Brindisi archeologové objevili hned několik důležitých nálezů. Současná podoba Brindisi přímo vybízí k procházkám, a to především proto, že je celé město velmi pěkné. Nejde zde snad udělat špatná fotografie. Brindisi tvoří historické jádro se spoustou zajímavých památek a staveb v podobě kostelů, chrámů či nejrůznějších monumentů. Mezi ty nejznámější památky potom patří Aragonský hrad a hrad Castello Svevo. Centrum města objímají dva delší zálivy fungující jako přírodní přístav. Hned po příjezdu zde uvidíte hráz dlouhou přes tři kilometry, která stojí za prozkoumání. Pokud se od centra vydáte na západ, dostanete se do rozsáhlé moderní obytné čtvrti; směrem na východ je potom obrovský obchodní přístav. Přístav v Brindisi značně ovlivňuje ekonomiku regionu, zejména díky obchodování s Řeckem a zeměmi Středního východu. Kromě ekonomického přínosu místního přístavu je pro město důležitý právě turismus. Ve vnitrozemí města se produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi). Kousek na sever od města objevíte lákavé písčité pláže, které jsou konkrétně u mysu Punta Penne. Za zmínku, respektive za návštěvu stojí i chráněný přírodní park s nedotčenou přírodou, který najdete pod názvem Torre Guaceto a který leží cca patnáct kilometrů severně od města Brindisi.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.