Starlines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Starlines

Společnost Starlines zajišťuje pravidelné trajekty z přístavního města Brindisi v jižní Itálii do Vlory.

Starlines disponují působivou flotilou moderních plavidel, na jejichž palubě je k dispozici řada kajut, takže cestující mohou cestovat stylově. Lodě disponují velkým výběrem zařízení včetně barů, restaurací, kaváren a pohodlných televizních salonků, které po celou dobu cesty nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře.

Cestující, kteří se plaví se společností Starlines, mohou na palubě Red Star 1 cestovat mezi Itálií a Albánií přibližně 6 hodin. Tato trajektová linka je k dispozici až třikrát týdně.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Starlines s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Starlines s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.