Omlouváme se Brunsbuttel - Cuxhaven služby již nejsou dostupné.
...

Trajekty do Brunsbuttel - Cuxhaven

Linka Brunsbuttel - Cuxhaven byla provozována společností Elb Link.

Trasa společnosti Brunsbuttel - Cuxhaven již není k dispozici a v současnosti neexistuje přímé trajektové spojení mezi Německo a Německo. Prosím, prohlédněte si naše trasy, přístavy, destinace nebo stránky trajektových společností, abyste zjistili, zda existuje jiná možnost nebo klikněte na odkazy na této stránce pro další informace.

Nabízíme trajektové lístky na tisíckách trasách.

Průměrné ceny na trase Brunsbuttel Cuxhaven

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Brunsbuttel Cuxhaven je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Cuxhaven

Cuxhaven je přístavní město ve spolkové zemi Dolní Sasko ležící u ústí řeky Labe do Severního moře. Jeho městské čtvrti Duhnen, Döse a Sahlenburg jsou velkým turistickým lákadlem.

Počátky cestovního ruchu v této oblasti se datují zpátky do 1816, kdy bylo založeno přímořské letovisko v Cuxhaven. Cuxhaven byl uznaný státem jak klimatické přímořské letoviskem a centrum rekreační oblasti Cuxland někdy od roku 1964. Cuxhaven není příliš velké město, bydlí tu asi 50.000 občanů. Nicméně, oblast je jedním z největších přímořských letovisek v Německu.

Rybářský průmysl a přístav jsou další dva hlavní tradiční podniky v Cuxhaven. Město provedlo velké investice do modernizace a rozšíření přístavních zařízení v průběhu posledních let.