Trajekt z Brunsbuttel do Cuxhavenu

Linka Brunsbuttel Cuxhaven spojuje Německo s Německo. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Elb Link. Plavba probíhá 42 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Brunsbuttel Cuxhaven se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Brunsbuttel - Cuxhaven

  • Elb Link
    • 6 plaveb denně 1 hod 15 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Brunsbuttel Cuxhaven

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Brunsbuttel Cuxhaven je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Cuxhaven

Cuxhaven je přístavní město ve spolkové zemi Dolní Sasko ležící u ústí řeky Labe do Severního moře. Jeho městské čtvrti Duhnen, Döse a Sahlenburg jsou velkým turistickým lákadlem.

Počátky cestovního ruchu v této oblasti se datují zpátky do 1816, kdy bylo založeno přímořské letovisko v Cuxhaven. Cuxhaven byl uznaný státem jak klimatické přímořské letoviskem a centrum rekreační oblasti Cuxland někdy od roku 1964. Cuxhaven není příliš velké město, bydlí tu asi 50.000 občanů. Nicméně, oblast je jedním z největších přímořských letovisek v Německu.

Rybářský průmysl a přístav jsou další dva hlavní tradiční podniky v Cuxhaven. Město provedlo velké investice do modernizace a rozšíření přístavních zařízení v průběhu posledních let.